مدیر کل سایت
parkhah - ارسال : 323
» بازدیدهای امروز : 227
» بازدیدهای دیروز : 90
» بازدیدهای هفته : 708
» بازدیدهای ماه : 227
» بازدیدهای سال : 35087
» کاربران آنلاین : 0 نفر
» میهمان های آنلاین : 1 نفر
» کل اعضا : 147
» کل مطالب : 323
» کل نظرات : 22

تبلیغات
صفحه twitter من

نوای نی

نوحه خوانی میاندوآب روستای جارچلو

شبیه خوانی میاندوآب روستای جارچلو

شبیه خوانی ملکان روستای تازه قلعه ۱

شبیه خوانی ملکان روستای تازه قلعه ۲

شبیه خوانی ملکان روستای تازه قلعه ۳

شبیه خوانی ملکان روستای تازه قلعه 4

شبیه خوانی ملکان روستای تازه قلعه 5

شبیه خوانی حضرت ابوالفظل در برابر لشکر شمر

این فیلم مربوط به شبیه خوانی حضرت ابوالفظل در برابر لشکر شمر میباشد که بعد از شکست دادن مارید بن سدیف و در هم شکستن سپاه دشمن و پر کردن مشک اب به سوی خیمه ها باز میگردد ولی در مسیر راه بازگشت اتفاقات ناگواری رخ میدهد که میتوانید خودتان ببینید این شبیه خوانی در روستای هروی واقع در اذربایجان شرقی اجرا شده پیشنهاد میکنم دانلود کنید

حضرت قلی طاهری ارومیه ۱۳۹۱/۳/۲۸

                                          
داریوش رفیعی - به یاد آن‌ گل

 

برآسوده از زحمت جستجویی
نه سویی به چشمم نه چشمم به سویی
برای نظر بر گذر کردن عمر
نمی بینم این دور و بر رد جویی
چو فرصت ز کف می رود دل ز دستم
چنان کز هوویی گریزد هوویی
ز روز سیاهم بخوان رنگ شامم
چه حاجت به کف خوانی پیشگویی؟
رفیقی نه تا سجده ی مقدمش را
ز خون حسودان بسازم وضویی
عدویی نه تا بفشرم نای او را
ز جام گلویش کنم تر گلویی
نه شوری که چوگان صفت دستهایم،
زند پنجه بر سینه ی همچو گویی
نه زوری چنان تا کنم چشم پوشی
ز چشمی و ساقی و مویی و رویی
نزد بر دلم چنگ گیسوی یاری
که دستم زند چنگ بر تار مویی
یلان رهنوردان ز مامی به مامی
زنان روی گردان ز شویی به شویی
مگر بر سر نعش چشمان خشکم
رسد اشک در هیآت مرده شویی
به ما میهمانان ناخوانده وایا
نمی گوید اینجا کسی ادخلویی
مگو محرم راز مایی! چه حاصل،
چو در سینه ام نیست راز مگویی
بر اورنگ بی آرزویی نشستن!
ندارم جز این مختصر آرزویی
دل پویه دارم ولی با چه پایی؟
سر توبه دارم ولی با چه رویی؟

 :: بازدید: 36 مرتبه
:: موضوع: بخش موسیقی - موسیقی قدیمی ایرانی
ن : parkhah
ت : یکشنبه 14 اردیبهشت 1393
در این مطلب قصد داریم تنظیمات مربوط به مودم‌های ADSL را آموزش داده و راه‌های استفاده wifi از اینترنتADSL را نیز برایتان شرح دهیم.
به گزارش دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران به نقل از کلیک؛ امروزه در بیشتر منازل امکان دسترسی به اینترنت فراهم است. همان‌طور که می‌دانید از سه نوع اینترنت خانگی استفاده می‌شود؛ اول همان اینترنت‌های Dialup قدیمی است که امروزه به علت سرعت پایین کمتر کسی از آن استفاده می‌کند. دوم اینترنت وای فای است که علاوه بر برخورداری از قابلیت جابه‌جایی، مشکلاتی نیز مانند آنتن ندادن در تمامی مناطق و شرایط آب و هوایی و قیمت بالا دارند و سومین نوع که بیشترین استفاده را در منازل ایرانیان دارد، اینترنت ADSLاست.
 

در این مطلب قصد داریم تنظیمات مربوط به مودم‌های ADSL را آموزش داده و راه‌های استفاده wifi از اینترنتADSL را نیز برایتان شرح دهیم. در ضمن توجه داشته باشید تمام این تنظیمات و راهنمایی‌ها از سوی شرکت ارائه‌کننده ADSL با یک تلفن قابل دسترس بوده، فقط کافی است با قسمت پشتیبانی این شرکت‌ها تماس بگیرید.

اگر هنوز مودم ADSL تهیه نکرده‌اید بهتر است مودمی را انتخاب کنید که علاوه بر ارائه اینترنت از طریق lan یا پورت usb امکان ارائه اینترنت از طریق wifi را نیز داشته باشد. این روزها بیشتر مودم‌های ارائه شده در بازار این قابلیت را دارند. اگر شما از مودم‌های ADSL قدیمی‌تر که امکان استفاده wifi از آنها وجود ندارد استفاده می‌کنید، بهترین راه استفاده از یک کارت وایرلس روی رایانه‌تان است؛ یعنی این‌که از طریق کارت شبکه اینترنت ADSL را گرفته، سپس از طریق کارت وایرلس آن را به موبایل یا لپ‌تاپ‌تان Share کنید. اگر هم به جای رایانه از لپ‌تاپ استفاده می‌کنید، به نصب کارت وایرلس نیاز ندارید؛ زیرا لپ‌تاپ‌ها هم کارت شبکه دارند و هم وایرلس.

برای Share کردن اینترنت از روی کارت وایرلس می‌توانید از نرم‌افزارهایی که برای این کار وجود دارد، استفاده کنید یا روش adhoc را به کار ببندید؛ روشی که در شماره‌های قبلی کلیک به آن پرداخته‌ایم.

تنظیمات مودم ADSL

برای ورود به صفحه تنظیمات مودم ADSL ابتدا در نوار نشانی مرورگرتان 1، 1، 168، 192 را وارد کنید. بعد از این‌که به این نشانی رفتید کادری باز می‌شود که از شما نام کاربری و رمز عبور می‌خواهد.

این نام کاربری و رمز عبور مربوط به صفحه تنظیمات مودم ADSL شماست تا هر کسی به تنظیمات مودم شما دسترسی نداشته باشد. نام کاربری و رمز عبور بسیاری از مودم‌های ADSL همان کلمه admin است. اگر نشانی مودم و رمز و شناسه‌اش چنانچه گفته شد نبود، به راهنمای داخل جعبه مودم مراجعه کنید.

تنظیمات مودم ADSL با استفاده از setup wizard

واژه wizard در لغت به معنای جادوگراست، اما در دنیای نرم‌‌افزار به برنامه‌های کمکی کوچکی گفته می‌شود که برای تنظیمات یک نرم‌‌افزار، ابتدا یکسری اطلاعات را از کاربر گرفته سپس تمام کارها را طبق سفارش کاربر انجام می‌دهد. در بخش تنظیمات هریک از مودم‌های ADSL که دقت کنید می‌توانید یک گزینه با عنوان Setup wizard یا quick setup را پیدا کنید. روی این گزینه کلیک کنید. در هر مرحله یک فرم کوچک وجود دارد که در اینجا به آنها خواهیم پرداخت:

مرحله ۱ ـ تنظیمات مربوط به VPI و VCI

VPI همراه VCI برای شناسایی مقصد بعدی یک سلول در زمان عبور به‌وسیله یکسری سوئیچ‌های ATM به کار می‌رود و مسیرش را به سمت مقصد طی می‌کند. VPI نیز برای کاهش جدول سوئیچینگ برای بعضی حلقه‌های مجازی که مسیر مشترک دارند، مفید است. به بیان ساده‌تر این دو عدد بسادگی به تجهیزات DSL در دو طرف ارتباط می‌گوید ارتباط برقرار می‌شود. برای این‌که موقع وارد‌کردن VPI و VCI اشتباه نکنید، توجه داشته باشید عدد مربوط به VPI کوچک‌تر از VCI است. توجه داشته باشید اگر VPI یا VCI را اشتباه وارد کنید به هیچ‌وجه نمی‌توانید اینترنت داشته باشید! در خیلی از موارد VPIو VCI به ترتیب ۰ و ۳۵ است. عدد مربوط را نیز می‌توانید از پشتیبان ADSL یا مخابرات محل سکونت‌تان بپرسید.

مرحله ۲ ـ تنظیمات مودم ADSL – پروتکل ارتباطی

در این مرحله از شما پرسیده می‌شود پروتکل ارتباطی‌تان چیست. در این بخش گزینه PPPOE را انتخاب کنید.

مرحله ۳ ـ نام کاربری و رمز عبور Username، Password

این قسمت مربوط به شناسه و پسوردی است که از شرکت ارائه‌کننده ADSL گرفته‌اید که باید در این قسمت وارد کنید.

مرحله ۴ـ تنظیمات مربوط به شبکه WiFi یا شبکه بی‌سیم

این مرحله مختص مودم‌های وایرلس است و مودم‌های سیمی این تنظیمات را ندارند. حالا نوبت آن رسیده است که برای شبکه وایرلسی که مودم ADSLتان ارائه می‌کند اسمی تعریف کرده و برای این‌که هر کس نتواند به آن وصل شود، پسوردی نیز برای آن برگزینید. در این مرحله شما باید یک SSID برای مودم‌تان تنظیم کنید SSID یا Service Set Identifier در واقع یک شناسه برای شبکه بی‌سیم شماست. به طور خلاصه SSID همان نام شبکه بی‌سیم است که هنگام جستجوی شبکه‌های وای فای با موبایل، تبلت یا لپ‌تاپ در دسترس قرار می‌گیرد. این اسم را هر چیزی که دوست دارید می‌توانید انتخاب کنید، فقط دقت داشته باشید اسمی انتخاب کنید که خیلی راحت برای شما قابل شناسایی باشد. تنظیمات امنیتی شبکه وای فای را هم به ترتیب زیر وارد کنید:

Network Authentications یا روش اعتبار سنجی شبکه: برای این قسمت گزینه WPA-PSK را انتخاب کنید.

Encryption key PSK یا همان رمز وای فای: در این قسمت رمز دلخواه‌تان را وارد کنید. این رمز در واقع رمز شبکه WiFi شماست‌! این رمز باید حداقل هشت کاراکتر داشته و بهتر است ترکیبی از اعداد و حروف باشد‌! توجه داشته باشید اگر کسی این رمز را داشته باشد می‌تواند از سهمیه اینترنت شما استفاده کند.

WPA Encryption یا روش کدکردن دیتا: این گزینه را هم روی AES تنظیم کنید.

تقریبا تنظیمات اولیه تمام شد، باز هم توجه داشته باشید در صورت بروز هر مشکلی پشتیبانی شرکت ارائه‌کننده ADSL ملزم به رفع آن است. کافی است با یک تماس تلفنی مشکل خود را مطرح کنید.:: بازدید: 32 مرتبه
:: موضوع: بخش کتابها - آموزسی
ن : parkhah
ت : یکشنبه 14 اردیبهشت 1393

vMix 4K نرم افزاری جدید برای میکس و تدوین ویدئو می باشد که با استفاده از قدرت سخت افزارهای مدرن و حرفه ای کامپیوترهای امروزی امکان تدوین ویدئوهای HD به صورت زنده (کاری که قبلا تنها توسط سخت افزارهای اختصاصی میکس قابل انجام بود) را برای شما فراهم می کند. این نرم افزار روی ویندوزهای XP، Vista و 7 قابل نصب است.

منابع ورودی :
- ضبط ویدئو از HDMI, HD-SDI, SDI, S-Video و ترکیب آنها با کیفیت 1080p و 30 فریم در هر ثانیه.
- پشتیبانی از منابع DV/HDV به همراه تاخیر.
- پشتیبانی از فایل های ویدئویی AVI، WMV، MPEG و QuickTime.
- لیست ویدئو برای بارگذاری فایل های ویدئو به عنوان یک ورودی منفرد.
- پشتیبانی از DVD ها شامل ناوبری منوی DVD.
- فایل های PowerPoint (تنها اسلایدهای ثابت).
- فایل های صوتی MP3 و WAV.
- عکس ها.
- فلش SWF و ویدئوی فلش FLV.
- منابع RTMP.
افکت های میکس ویدئو به صورت زنده :
- محو شدگی.
- برش .
- زوم 3 بعدی.
- افکت های حرکت از پهلو.
- افکت های پاک شدن.
فیلترهای زنده ویدئو :
- تصحیح رنگ.
- تنظیمات رنگ های سیاه و سفید.
- شفاف کردن رنگ ها.
- زوم، چرخش و برش فریم ویدئو.

امکانات دیگر نرم افزار vMix HD Pro :
- ترکیب 3 ورودی ، یک پس زمینه و 3 پیش زمینه برای ساخت خروجی با چند دید مختلف به همراه تنظیمات مختلف شامل صفحه نصف شده یا تصویر در تصویر.
- اجرای خودکار ورودی های متعدد موجود در لیست نرم افزار.
- تنظیم زمان آغاز ، مدت و نوع افکت های حرکتی برای هر آیتم موجود در لیست.
- خروجی در 4 فرمت به صورت همزمان.
- گزینه خروجی پیش فرض برای نمایش روی کامپیوتر دیگر یا پروژکتور.
- خروجی انتخابی سازگار با دستگاه های رندرینگ مانند Blackmagic Design Intensity Pro.
- ضبط زنده روی هارد دیسک با کیفیت DV یا SD یا کدک CineForm برای ضبط با کیفیت HD.
- میکسر قدرتمند صوت برای هر ورودی.

 :: بازدید: 43 مرتبه
:: موضوع: بخش نرم افزارها - نرم افزارهای کاربردی
ن : parkhah
ت : یکشنبه 14 اردیبهشت 1393

 


Efficient Sticky Notes نرم افزاری برای نوشتن یادداشت و چسباندن بروی دسکتاپ کامپیوتر میباشد . این نرم افزار با دارا بودن رنگ های پس زمینه گوناگون به همراه افکت های گرانیتی به شما امکان ساخت یادداشت های مختلف با ظاهر متفاوت را میدهد. همچین شما قادر به شخصی سازی نوع فونت ، میزان روشنایی دست نوشته ها خواهید بود.
یکی از قابلیت های بلقوه نرم افزار مراقبت از اطلاعات شخصی با استفاده از الگوریتم رمزنگاریSHA برای نحوه دسترسی به اطلاعات می باشد. از قابلیت های دیگر این نرم افزار می توان به مدیریت دست نوشت ها ، امکان اضافه کردن ضمیمه ، مشخص کردن زمان ساخت و نمایش آخریت زمان تغییر و... اشاره نمود.

قابلیت های کلیدی نرم افزار :
- رایگان بودن.
- پوسته های گوناگون.
- جستجو سریع.
- مراقبت از اطلاعات شخصی.
- چند زبانه بودن.
- سازگاری با سیستم عامل های Windows 8/7/XP/Vista.
و...:: بازدید: 46 مرتبه
:: موضوع: بخش نرم افزارها - نرم افزارهای کاربردی
ن : parkhah
ت : یکشنبه 14 اردیبهشت 1393

اگر از فضای تکراری ساعت های دیجیتالی خسته شده اید و خواهان ایجاد تغییرات و استفاده از سبک جدید در تلفن همراه خود هستید، ویجت Animated Analog Clock Widget می تواند یک ساعت آنالوگ با عقربه های زیبا را به گوشی یا تبلت اندرویدی شما بیاورد. ویجت دارای ساعت های مختلفی است که می توانید نسبت به سلیقه ی خود گزینه ی مورد نظر را انتخاب کنید. در ضمن می توانید عقربه های موجود در ساعت ها را نسبت به سلیقه ی خود در بخش رنگ و اندازه سفارشی کنید.

 :: بازدید: 72 مرتبه
:: موضوع: بخش نرم افزارها - نرم افزارهای آندروید
ن : parkhah
ت : یکشنبه 14 اردیبهشت 1393
UNetbootin 6.03 نرم افزاری است که به شما کمک می کند تا بدون تفکر زیاد و از دست دادن وقت، نصب ویندوز را با یک فلش مموری انجام دهید این برنامه فلش شما را فرمت می کند و حال شما میبایست با این نرم افزار فلش خود را Bootable کنید و سپس فایل ایزو را با استفاده از نرم افزار بر روی فلش کپی کنید.

ویژگیهای UNetbootin :

 • حجم بسیار کم در قبال کارایی های گسترده
 • دارای دو نسخه ویندوز و لینوکس
 • سرعت بسیار بالا
 • قابلیتBootable کردن فلش مموری شما


:: بازدید: 57 مرتبه
:: موضوع: بخش نرم افزارها - نرم افزارهای کاربردی
ن : parkhah
ت : سه شنبه 2 اردیبهشت 1393
MKVToolnix 6.9.1 فرمت MKV یکی از فرمت های محبوب برای فایل های ویدئویی بوده که امکان نگهداری تعداد نامحدودی از ویدیو، صدا و زیرنویس را در قالب یک فایل دارد. چنانچه بخواهید Trackهای ویدئو، صدا و یا زیرنویس یک فایل با فرمت MKV را حذف یا به آن اضافه کنید، یا حتی بخواهید یک فایل جدید بر اساس فایل های ویدئویی با فرمت های MP4٬ AVI یا زیرنویس SRT٬ SUB و ... داشته باشید، میتوانید از این نرم افزار استفاده کنید. با استفاده از این نرم افزار که از سافت 98 دانلود میکنید قادرید فایل زیرنویس با فرمت SRT را با فیلم مورد نظر و با فرمت MKV ادغام کنید تا در هنگام جابه جایی و یا پخش فیلم به راحتی و با کلیک بر روی فایل ویدیویی فیلم با زیرنویس پخش شود. سرعت بالا و انجام عملیات ترکیب بدون افت کیفیت از ویژگی های این نرم افزار به شمار میروند .
 

توضیحات نحوه ی کار با نرم افزار : 
 
پس از نصب و اجرای نرم افزار در قسمت Input Files فایل ویدیویی و فایل صوتی و همچنین فایل زیرنویس فیلم را اضافه کنید. اکنون در قسمت Tracks, Chapters and tags می توانید زیرنویس، فایل صوتی و فایل ویدیوی فیلم را مشاهده کنید. با فشردن کلیدهای UP و Down اولویت پخش صوت و زیرنویس را تعیین کنید .
 
توجه داشته باشید در صورتی که چند زبان و چند زیر نویس در اینجا وارد کنید هر زمان از طریق ویدیو پلیر می توانید دوبله را تغییر و زیر نویس را عوض کنید .

حال تنها کاری که نیاز است انجام دهید فشردن کلید Start Muxing است تا فایل ها در مدت زمان کوتاهی برابر چند ثانیه با یکدیگر ادقام شوند و پس از آن فایل آماده و در اختیار شما قرار داده شود .


:: بازدید: 58 مرتبه
:: موضوع: بخش نرم افزارها - نرم افزارهای کاربردی
ن : parkhah
ت : شنبه 30 فروردین 1393

GiliSoft Audio Recorder Pro 6.2.0 نرم افزاری برای ضبط صدا می باشد که تمامی ویژگی های یک ضبط حرفه ای را به همراه پشتیبانی از فرمت خروجی Mp3، برای شما فراهم نموده است. این برنامه ضبط صدا برای کار کردن مستقیم با کارت صدا طراحی شده است، بنابراین شما قادر خواهید بود تا تقریباً تمامی صداها را از روی کارت صدا با کیفیت مناسب ضبط کنید .:: بازدید: 59 مرتبه
:: موضوع: بخش نرم افزارها - نرم افزارهای کاربردی
ن : parkhah
ت : چهارشنبه 27 فروردین 1393

امکانات و قابلیتهای نرم افزار اقرا  Eghra_Free_1.6.0.1

 

کامل و رایگان

دارای دو نوع رسم الخط قرآن کریم؛ عثمان طه و یک فونت رنگی خوانا (به صورت 604 صفحه ای)

صفحات بسیار زیبا و وضوح بالای متن حتی در گوش های با سایز صفحه نمایش کوچک، همچنین دارای افکت ورق خوردن صفحات

کارکرد به دو صورت عمودی و افقی(Full Landscape supported)

دارای قرائت صوتی با تلاوت تحقیق شیوا و دلنشین استاد خلیل حصری و همچنین استاد عبدالباسط

دارای قابلیت ضبط تلاوت کاربر و نمره دهی به میزان صحت تلاوت وی، کاربر با زدن بر روی نوار نمره دهی میتواند دوباره صدای خود را بشنود

دارای 50 ترجمه به زبانهای مختلف از جمله 11 ترجمه فارسی؛ الهی قمشه ای، انصاریان، آیتی، بهرام پور، خرمدل، خرمشاهی، صادقی تهرانی، فولادوند، مجتبوی، معزی، مکارم شیرازی

دارای واژه نامه عربی به زبانهای مختلف ار جمله فارسی(کلمه به کلمه) که با نگه داشتن انگشت بر روی هر کدام از کلمات فعال میشود (البته در این مورد فعلا خیلی دقیق نیست)

جستجوی آنی در متن و ترجمه انتخاب شده؛ به محض شروع به تایپ، لغات در هر کجای کلمه (ابتدا، وسط و انتها) که باشند نتایج بلادرنگ نمایش داده خواهند شد( با نمایش تعداد یافت شده):: بازدید: 66 مرتبه
:: موضوع: بخش نرم افزارها - نرم افزارهای آندروید
ن : parkhah
ت : شنبه 23 فروردین 1393

 

 

گروه شرکت های طرفه نگار ، به مانند سالیان گذشته نرم افزار تقویم الکترونیکی خود را به نام "نگار" برای سال 1393 منشتر نموده است. این نرم افزار به صورت رایگان جهت دانلود در اختیار کاربران قرار گرفته است. برخی از امکانات نرم افزار:


- تقویم سال 1393 
- نمایش اوقات شرعی 
- دفترچه یادداشت 
- دفترچه تلفن 
- تبت و مدیریت وظایف
و...

 

 :: بازدید: 73 مرتبه
:: موضوع: بخش نرم افزارها - نرم افزارهای کاربردی
ن : parkhah
ت : جمعه 22 فروردین 1393

 


ConvertXtoDVD
 نرم افزاری کاربردی جهت تبدیل فرمت های ویدیویی به DVD و اجرای آن در دستگاه های پخش DVD می باشد . به کمک این ابزار شما می توانید فایل های تصویری خود از قبیل فیلم های سینمایی ، تصاویر مربوط به دوربین های فیلم برداری دیجیتال خود و ... را به صورت دی وی دی تبدیل کرده و بصورت رایت شده روی دی وی دی در اختیار دیگران قرار دهید. این نرم افزار از انواع فرمت های ویدیویی مانند Avi , Divx , WMV , RM و.. پشتیبانی می کند. یکی از ویژگی های نرم افزار ConvertXtoDVD طراحی منو برای DVD است و ویژگی بارز دیگر آن ساده و آسان بودن نحوه کار با نرم افزار است .

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- تبدیل فرمت های تصویری از قبیل AVI, Mpeg, Mpeg4, DivX, Xvid, MOV, WMV, WMV HD, DV, MKV و ... به صورت DVD
- قابلیت تبدیل تصاویر به صورت مستقیم از طریق ورودی های تصاویر مانند دوربین های دیجیتال ، کارت های TV و تصاویر تلویزیون ، تصاویر مربوط به ورودی ماهواره از طریق DVB و ...
- توانایی ادغام 4 ساعت تصویر از چندین فایل مختلف تصویری
- پشتیبانی از فرمت های صوتی AC3, DTS, PCM, OGG, MP3 و ...
- توانایی قرار دادن زیرنویس بر روی تصاویر در صورت وجود
- ساخت منو های متنوع برای تصاویر dvd و قابلیت قرار دادن عکس و آهنگ بر روی منو ها
- سازگاری با سیستم عامل های Windows 8/7/Vista/XP
و...

 

 :: بازدید: 81 مرتبه
:: موضوع: بخش نرم افزارها - نرم افزارهای کاربردی
ن : parkhah
ت : چهارشنبه 20 فروردین 1393

KMPlayer را می توان به جرات یکی از بهترین و قدرتمندترین پلیرهای دانست که توانسته است محبوبیت بسیار در سیستم های PC و ویندوز به خود جلب کند اما به تازگی نسخه اندروید این پلیر قدرتمند نیز عرضه شده است که برای شما عزیزان در این پست تدارک دیده ایم . با این نرم افزار قوی شما می توانید تمامی فرمت های ویدیویی را بدون هیچگونه تبدیل فرمتی بر روی گوشی ها و تبلت های اندرویدی با کیفیت بالا مشاهده نمایید .

KMPlayer با دیکود کردن فرمت های گوناگون این امکان را به کاربران می دهد تا فرمت های محتلف را با کیفیت بالا اجرا نمایند. قابلیت دسترسی به راحت و سریع به همه فایل های مدیا داخل حافظه و مموری کارت ،امکان ویرایش و تغییر فرمت ویدئو ها و نام فولدر ها  به همراه قابلیت های حذف، ایجاد و منتقل کردن، امکان کم یا زیاد کردن سرعت پخش ویدئوها، امکان چرخش صفحه ی نمایش به هر چهار طرف برای مشاهده ی ویدئوهای در حالش پخش و غیره از ویژگی های دیگر این پلیر است که می توان به آن اشاره نمود. پش فرصت را از دست ندهید و برای دانلود KMPlayer 1.0.2  به ادامه مطالب مراجعه نمایید . ذکر این نکته لازم است که برای اجرای آن نیاز به اندروید ۴٫۰ و بالاتر خواهید داشت.:: بازدید: 77 مرتبه
:: موضوع: بخش نرم افزارها - نرم افزارهای آندروید
ن : parkhah
ت : چهارشنبه 20 فروردین 1393
 

 


 
مشاهده و دریافت کد
Google

در این وبسایت
در کل اینترنت

خطاطی نستعلیق آنلاین

نظر شما در مورد مطالب این وبسایت چیست؟

خوب
عالی
متوسط
بد

مشاهده نتایج نظر سنجی